Kariéra

Chcete pracovat u silné společnosti s mezinárodním působením?
Staňte se členy našeho týmu a rozjeďte svoji kariéru naplno!

Obsluha balicího stroje - expedient

Přijmeme nové pracovníky na baličky a expedici do masné výroby

Pracovní náplň :

  • ruční manipulace s masnými výrobky
  • obsluha balicího stroje, který výrobky mechanicky obalí folií
  • příprava zboží pro expedici k odběratelům
  • etiketování a vážení výrobků
  • příjem a výdej uskladněného zboží
  • kontrola a manipulace se zbožím (ručně i za pomocí skeneru a manipulačního vozíku)

Požadujeme :

  • ochotu pracovat na tři směny
  • odolnost vůči chladu
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme :

  • nástupní plat 30.000,-
  • stanete se součástí skvělého kolektivu, složeného z kapacit ve svém oboru
  • zaměstnaneckou slevu při nákupu našich výrobků
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • sleva na pohonné hmoty
  • zvýhodněný tarif T-Mobile až pro 5 telefonních čísel (po zkušební době)
  • týden dovolené navíc
  • firemní akce

Zaujala Vás tato nabídka? Tak se neváhejte ozvat naší náborářce.

Rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

Kontrolor/ka kvality v potravinářství

Do naší společnosti zabývající se výrobou uzenin a masných polotovarů a taktéž skladováním mražených produktů hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici kvalitáře

Náplň práce:

  • kontrola provozu, výrobků, výrobních záznamů a značení
  • návrhy změn v dokumentaci, zajištění její provázanosti a aktuálnosti
  • plán odběru vzorků pro kontrolní laboratoř
  • komunikace s dozorovými orgány (veterinární správa)
  • evidence měřidel a zajišťování kalibrace (váhy, teploměry)
  • řízení specifikací výrobků a surovin
  • příprava ochutnávek a jejich vyhodnocení
  • člen týmu HACCP
  • spolupráce při auditech společnosti

  • min. SŠ vzdělání v chemickém nebo potravinářském oboru
  • praxe na dané pozici
  • velmi dobré znalosti MS Office
  • ŘP sk. B (občasné služební cesty)
  • komunikativnost a schopnost pracovat v týmu
  • znalost cizích jazyků a platné potravinářské legislativy výhodou

Nabízíme :

  • práce na 1 směnu
  • HPP na dobu neurčitou
  • nástupní plat 35.000,-
  • zaškolení odbornou osobou
  • služební telefon
  • při výjezdech k dispozici firemní automobil
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • zvýhodněný tarif T-Mobile až pro 5 telefonních čísel (po zkušební době)
  • týden dovolené navíc

Kontaktní osoba: Hana Hozáková, 724 368 848, hana.hozakova@bidfood.cz

BRAVUR uzeniny dýšina - zde tvá kariéra začíná ...

Víte, že v Dýšině, kousek za Plzní, se vyrábí prémiové uzeniny bez lepku?

Víte, že se naše výroba neustále rozvíjí, přibývají nové stroje, vyvíjí se nové produkty?

Víte, že je můžete vyrábět spolu s námi ?

NE??? Tak na co čekáte? Pojďte se k nám přesvědčit 🤗

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • momentálně obsazujeme pozice jako je obsluha masírek, udíren, nářezu, baliček, zástupce mistra, údržbář, pracovník expedice, kvalitář
  • nástupní plat se pohybuje od 30.000,- do 45.000,- dle zkušeností a po zapracování nebo prokázaní praxe se počítá s jeho navýšením
  • možnost kariérního postupu

Co naopak očekáváme od Vás ?

  • kladný vztah k masné výrobě, protože budete pracovat se syrovým masem, kostmi, atd
  • praxe výhodou, ne však podmínkou - dostane se Vám profesionálního zaškolení
  • ochota pracovat v chladu na 3 směny

Pokud zrovna nenabízíme práci, kterou hledáte, zkuste nás nezávazně kontaktovat. Pošlete nám váš životopis a důvody, proč chcete pracovat zrovna pro Bidfood Dýšina. Pokud se uvolní pozice, která by pro vás mohla být zajímavá, budeme vás kontaktovat.

Své životopisy posílejte na: hana.hozakova@bidfood.cz nebo volejte +420 724 368 848