Kvalita a bezpečnost

U nás dbáme na kvalitu!

Ať už se jedná o bezpečnost při přepravě zboží nebo manipulaci uvnitř skladu, kvalita je pro nás důležitá. I proto se snažíme neustále zlepšovat a získávat osvědčení a certifikáty z příslušné oblasti. Chceme, aby nám naši klienti bez obav svěřili své zboží. Staňte se jedním z nich i vy!

V oblasti kvality jsme dosáhli těchto úspěchů:


Udržitelnost

Kvalita jde ruku v ruce s ekologií. Zajímá nás, jak bude naše okolí vypadat za deset, dvacet i padesát let. Jde nám o to, abychom poskytovali ty nejlepší služby způsobem, který nenaruší životní prostředí a umožní nám pracovat udržitelně. Ekologie a udržitelnost u nás znamená:


Společenská odpovědnost

Mimo naši hlavní činnost se zajímáme o dění nejen v našem nejbližším okolí. Mezi naše projekty patří například podpora Národního Technického Muzea v Praze nebo dlouhodobá finanční pomoc Dětskému domovu v Trnové.

Přečtěte si o našich aktivitách v sekci SPONZORING


BEZPEČNOST

Bezpečnost je u nás na prvním místě. Abychom zajistili maximální přesnost a kvalitu služeb, kombinujeme nejmodernější technologie s důkladně proškoleným personálem. Svěřte vaše zboží bez obav do našich rukou a my vám zajistíme perfektní servis!

Bezpečnost pro nás znamená především: